Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 20. » San Jose Earthquakes - Atlanta United

San Jose Earthquakes - Atlanta United 3:4 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 26-án is volt Atlanta United - San Jose Earthquakes mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2018. szeptember 20. 05:00
Helyszín: Avaya Stadium (San Jose, California), 15.900 néző

Nick Lima ('13, 1-0), Danny Hoesen ('43, 2-0), Hector Villalba ('45+3, 2-1), Valeri Kazaishvili ('58, 3-1), Josef Martínez ('70, 11-esből, 3-2), Miguel Almirón ('73, 3-3), Josef Martínez ('90+5, 3-4)

59%

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az Atlanta United két gólos hátrányból fordította meg a mérkőzést, s végül 4-3-ra nyert.

San Jose Earthquakes utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Atlanta United utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Atlanta United győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlanta United csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a San Jose Earthquakes egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlanta United négyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlanta United az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Jose Earthquakes 1 győzelmet, 5 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlanta United pedig idegenben kilencszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Atlanta United szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a San Jose Earthquakes olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Dallas. Az Atlanta United pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a L. A. Galaxy. Az Atlanta United erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Jose Earthquakes olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Los Angeles FC, a Club León. Az Atlanta United gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a D.C. United vagy a FC Dallas. Az Atlanta United csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
San Jose Earthquakes 660., Atlanta United 1708. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Jose Earthquakes jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlanta United nyeri ezt a találkozót.