Főoldal » Meccsek » 2017. január 15. » Athletic Bilbao II - Zamudio

Athletic Bilbao II - Zamudio 5:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2017. január 15. 11:00

Asier Villalibre ('33, 1-0), Asier Villalibre ('52, 2-0), Barandiarán ('59, öngól, 3-0), Olaetxea ('69, 4-0), Bengoa ('85, 5-0)

• Az Athletic Bilbao II már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2016. november 19-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Gernika verte őket).

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Zamudio utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Zamudio győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zamudio egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 4 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zamudio pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barakaldo. A Zamudio gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mensajero. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Athletic Bilbao II 1305., Zamudio 3763. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.