Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 8. » Athletic Bilbao II - Amorebieta

Athletic Bilbao II - Amorebieta 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 27-én is volt Athletic Bilbao II - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2018. szeptember 8. 17:30
Helyszín: Estadio Santa María de Lezama (Lezama)

Asier Villalibre ('15, 1-0), Ínigo Munoz ('33, 2-0), Asier Villalibre ('50, 3-0), Aurtenetxe ('84, 3-1)

38%

• Az Athletic Bilbao II már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. május 20-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Villarreal II verte őket).

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Amorebieta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Athletic Bilbao II stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Athletic Bilbao II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 6 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Athletic Bilbao II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Athletic Bilbao II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Calahorra. Az Athletic Bilbao II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Athletic Bilbao II 1305., Amorebieta 1482. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.