Főoldal » Meccsek » 2022. március 6. » Ashdod - Maccabi Petach-Tikva

Ashdod - Maccabi Petach-Tikva 3:4 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is volt Maccabi Petach-Tikva - Ashdod mérkőzés!

Izraeli Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2022. március 6. 18:00
Helyszín: Yud-Alef Stadium (Asdod)

Lameck Banda ('18, 0-1), Tom Ben-Zaken ('45+1, 11-esből, 1-1), Ion Nicolaescu ('49, 1-2), Ido Shahar ('61, 1-3), Ido Shahar ('67, 1-4), Mohammad Kanaan ('79, 2-4), Dimitrios Diamantakos ('90+1, 11-esből, 3-4)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Maccabi Petach-Tikva három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • Yoav Gerafi és Gil Cohen összesen nyolc Ashdod - Maccabi Petach-Tikva mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Ashdod már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. január 23-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Bnei Sakhnin csapatát).

Ashdod utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Maccabi Petach-Tikva utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Maccabi Petach-Tikva győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ashdod csapatának kedvez (9:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ashdod stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Ashdod csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Ashdod egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Maccabi Petach-Tikva háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Maccabi Petach-Tikva az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Izraeli Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ashdod 3 győzelmet, 2 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Maccabi Petach-Tikva pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Ashdod jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ashdod olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Beitar Jerusalem, a Hapoel Jerusalem vagy a Hapoel Nof HaGalil. A Maccabi Petach-Tikva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hapoel Hadera, a Hapoel Nof HaGalil vagy a Maccabi Ahi Nazareth. Az Ashdod erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ashdod olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Hapoel Umm al-Fahm, a Hapoel Hadera vagy a Bnei Sakhnin. A Maccabi Petach-Tikva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hapoel Nof HaGalil, a Hapoel Jerusalem vagy a Bnei Sakhnin. A Maccabi Petach-Tikva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ashdod 1480., Maccabi Petach-Tikva 1542. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ashdod jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ashdod csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.