Főoldal » Meccsek » 2022. március 6.

Meccsek - 2022. március 6.



10 mérkőzés
márc. 6.
Elche - FC Barcelona
márc. 6.
Athletic Bilbao - Levante
márc. 6.
Betis - Atlético Madrid
márc. 6.
Osasuna - Villarreal
márc. 6.
Celta Vigo - Mallorca
márc. 6.
Alavés - Sevilla
márc. 6.
Espanyol - Getafe
márc. 6.
Cádiz - Rayo Vallecano
márc. 6.
Valencia - Granada
10 mérkőzés
márc. 6.
Napoli - AC Milan
márc. 6.
AS Roma - Atalanta
márc. 6.
Cagliari - Lazio
márc. 6.
Genoa - Empoli
márc. 6.
Bologna - Torino
márc. 6.
Venezia - Sassuolo
márc. 6.
Inter - Salernitana
márc. 6.
Juventus - Spezia
márc. 6.
Udinese - Sampdoria

10 mérkőzés
márc. 6.
Nice - Paris St. Germain
márc. 6.
St. Etienne - Metz
márc. 6.
Lorient - Lyon
márc. 6.
Nantes - Montpellier HSC
márc. 6.
Bordeaux - Troyes
márc. 6.
Lille - Clermont
márc. 6.
Lens - Brest
márc. 6.
Reims - Strasbourg
márc. 6.
Stade Rennes - Angers
márc. 6.
St. Pauli - Karlsruhe
márc. 6.
Darmstadt - Heidenheim
márc. 6.
Sandhausen - Hannover 96
márc. 6.
Aue - Regensburg
márc. 6.
Holstein Kiel - Paderborn
márc. 6.
Amorebieta - Málaga
márc. 6.
Leganés - Mirandés
márc. 6.
Lugo - Alcorcón
márc. 6.
Tenerife - Valladolid
márc. 6.
FC Cartagena - Eibar
márc. 6.
Girona - Real Oviedo
márc. 6.
Fuenlabrada - Burgos
márc. 6.
Zaragoza - Almería
márc. 6.
Huesca - Las Palmas
márc. 6.
Ponferradina - UD Ibiza

márc. 6.
Boavista Porto - Braga
márc. 6.
Santa Clara - Vizela
márc. 6.
Tondela - Belenenses
márc. 6.
Moreirense - Marítimo
márc. 6.
Gil Vicente - Estoril
márc. 6.
Portimonense - Benfica
márc. 6.
Sporting CP - Arouca
márc. 6.
Guimaraes - Famalicao
10 mérkőzés

7 mérkőzés
10 mérkőzés
2 mérkőzés
márc. 6.
Austin FC - Inter Miami
márc. 6.
Charlotte - L. A. Galaxy
márc. 6.
Cesena - Teramo
márc. 6.
Gubbio - Vis Pesaro
márc. 6.
Modena - Olbia
márc. 6.
Reggiana - Pontedera
márc. 6.
Grosseto - Imolese
márc. 6.
Entella - Carrarese
márc. 6.
Pescara - Siena
márc. 6.
Fermana - Ancona 1905
márc. 6.
Montevarchi - Pistoiese

márc. 6.
Messina - Juve Stabia
márc. 6.
Paganese - Avellino
márc. 6.
Monopoli - Catanzaro
márc. 6.
Bari - Virtus Francavilla
márc. 6.
Taranto - Foggia
márc. 6.
Turris - Fidelis Andria
márc. 6.
Latina - Potenza
márc. 6.
Catania - Nuova Monterosi
márc. 6.
Palermo - Vibonese
márc. 6.
Picerno - Campobasso
6 mérkőzés
márc. 6.
Aalborg - Vejle Boldklub
márc. 6.
Aarhus - Nordsjaelland
márc. 6.
FC Kobenhavn - Randers
márc. 6.
Midtjylland - Viborg
márc. 6.
Silkeborg - Bröndby
márc. 6.
SonderjyskE - Odense BK

8 mérkőzés
márc. 6.
Giana Erminio - Piacenza
márc. 6.
Lecco - Pergolettese
márc. 6.
Padova - Feralpisalo
márc. 6.
Südtirol - Mantova
márc. 6.
Pro Sesto - Juventus II
márc. 6.
Trento - Legnano
márc. 6.
Triestina - Renate
márc. 6.
Seregno - AlbinoLeffe
márc. 6.
Benfica II - Varzim
márc. 6.
Feirense - Leixőes
márc. 6.
FC Porto II - Académica
márc. 6.
Nacional - Covilha
márc. 6.
Penafiel - Chaves
márc. 6.
Trofense - Farense
márc. 6.
Vilafranquense - Rio Ave
márc. 6.
Academico Viseu - Estrela
márc. 6.
Casa Pia - Mafra

5 mérkőzés
márc. 6.
Kukësi - Vllaznia
márc. 6.
Kastrioti - Laci
8 mérkőzés
4 mérkőzés
márc. 6.
Monterrey - CF América
márc. 6.
Cruz Azul - Puebla
márc. 6.
UNAM Pumas - Mazatlán

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
márc. 6.
Kesla - Sabah FK
márc. 6.
Karabakh - Qabala
márc. 6.
Larisa - Iraklis 1908
márc. 6.
PAOK II - Apollon Pontou
márc. 6.
Almopos - Xanthi
márc. 6.
Kavala - Thesprotos
márc. 6.
Trikala - Veria
márc. 6.
Kallithea - Irodotos
márc. 6.
OF Ierapetra - Levadiakos
márc. 6.
PAE Chania - Episkopi
márc. 6.
Diagoras - Kifisia
márc. 6.
Ergotelis - Kalamata
márc. 6.
Zakynthos - Rodos
márc. 6.
De Treffers - TEC
1 mérkőzés
márc. 6. 17:00
Thor Akureyri - Breidablik
3 mérkőzés
márc. 6. 10:30
Sparta Praha II - Varnsdorf
márc. 6. 14:30
Vlasim - Táborsko
márc. 6. 16:00
Zbrojovka Brno - Prostejov

Multivitamin étrend-kiegészítő rágótabletta
márc. 6. 14:30
Ilirija Ljubljana - Krsko
márc. 6. 14:30
Fuzinar - ND Gorica
márc. 6. 14:30
Brezice - NK Krka
márc. 6. 14:30
Bilje - Rogaska
márc. 6. 14:30
Triglav - Beltinci
márc. 6. 14:30
Rudar Velenje - Jadran Dekani
márc. 6. 14:30
Primorje - Nafta
márc. 6. 14:30
NS Drava - Roltek Dob
10 mérkőzés
5 mérkőzés
márc. 6.
Noah - Pyunik
márc. 6.
Urartu - Alashkert
márc. 6.
Noravank - Ararat-Armenia
márc. 6.
Van - BKMA

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
6 mérkőzés
márc. 6.
Vendsyssel - Esbjerg
márc. 6.
Fredericia - Jammerbugt
márc. 6.
Helsingor - Horsens
márc. 6.
Fremad Amager - Lyngby
márc. 6.
Hobro - HB Koge
márc. 6.
Nyköbing - Hvidovre
8 mérkőzés

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
6 mérkőzés
márc. 6.
Akademija Pandev - Borec
márc. 6.
Rabotnicki - Shkendija
márc. 6.
Renova - Shkupi
márc. 6.
Sangju Sangmu - FC Seoul
márc. 6.
Jeju - Suwon City
márc. 6.
Jeonbuk - Ulsan Hyundai
3 mérkőzés
márc. 6.
Sirens - Floriana
márc. 6.
Grecia - Santos Guápiles
márc. 6.
Guadalupe - Herediano
márc. 6.
Pérez Zeledón - Jicaral
4 mérkőzés
márc. 6.
Hongkong FC - HK U23