Főoldal » Meccsek » 2024. március 17. » Arenteiro - Rayo Majadahonda

Arenteiro - Rayo Majadahonda 2:2 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2024. március 17. 17:00
Helyszín: Estadio de Espiñedo (O Carballiño)

José Luis Cortés ('18, 0-1), Agustín Pastoriza ('36, 11-esből, 1-1), Álvaro Arnedo ('66, 1-2), Christian Santos ('81, 2-2)

Arenteiro győzelem:
24 tipp (58%)
4 tipp (9%)
Rayo Majadahonda győzelem:
13 tipp (31%)

Arenteiro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Rayo Majadahonda győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Rayo Majadahonda csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Arenteiro háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rayo Majadahonda egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Arenteiro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenteiro 7 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rayo Majadahonda pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Arenteiro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenteiro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II. A Rayo Majadahonda pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SD Logronés. Az Arenteiro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Arenteiro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Burgos, a Gimnastic vagy a Deportivo La Coruna. A Rayo Majadahonda gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tarazona, a Teruel vagy az Unionistas de Salamanca. Az Arenteiro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arenteiro 3759., Rayo Majadahonda 1138. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Arenteiro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.