Főoldal » Meccsek » 2016. február 21. » Almería II - Algeciras

Almería II - Algeciras 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2016. február 21. 17:00

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Algeciras győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Almería II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Almería II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 4 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Marbella vagy a Granada II. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a Melilla vagy a Mérida AD. Az Almería II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a Real Jaén vagy a La Hoya Lorca. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Roque, a Linares Deportivo vagy a Villanovense. Az Almería II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Almería II 2864., Algeciras 2357. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Algeciras jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Almería II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.