Főoldal » Meccsek » 2016. január 31. » Algeciras - Cádiz

Algeciras - Cádiz 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. július 24-én is volt Algeciras - Cádiz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2016. január 31. 16:00

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Cádiz utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Cádiz győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Cádiz csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben az Algeciras háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cádiz egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 5 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cádiz pedig idegenben háromszor nyert, hatszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, a Linense vagy a Melilla. A Cádiz pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia, a FC Cartagena vagy a Melilla. A Cádiz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Roque vagy a Real Jaén. A Cádiz gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UCAM Murcia vagy a Celta Vigo. A Cádiz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 2357., Cádiz 713. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cádiz jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Cádiz nyeri ezt a találkozót.