Főoldal » Meccsek » 2022. december 18. » Algeciras - Pontevedra

Algeciras - Pontevedra 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 11-én is volt Pontevedra - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2022. december 18. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Mirador (Algeciras)

Yelko Pino ('24, 0-1), Yelko Pino ('64, 0-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Pontevedra győzelem
Az elmúlt fél évben az Algeciras kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pontevedra kétszer nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Algeciras sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Algeciras 3 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pontevedra pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Algeciras jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Linense. A Pontevedra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az AD Ceuta vagy a Manresa. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Algeciras olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a S.S. Reyes, a Leonesa vagy a Deportivo La Coruna. A Pontevedra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Linares Deportivo vagy a S.S. Reyes. Az Algeciras csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Algeciras 1832., Pontevedra 1428. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Algeciras csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.