Főoldal » Meccsek » 2016. október 29. » Albacete - UD Logronés

Albacete - UD Logronés 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. december 21-én is volt UD Logronés - Albacete mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2016. október 29. 19:00

Aridane Santana ('62, 1-0)

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább UD Logronés győzelem
Az elmúlt fél évben az Albacete ötször nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Albacete sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Albacete 3 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Albacete jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mallorca. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo. Az Albacete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alcorcón vagy a Getafe. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Zamudio, a Toledo. Az Albacete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Albacete 635., UD Logronés 1015. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Albacete csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.