Főoldal » Meccsek » 2023. május 9. » Al Feiha - Al Fateh

Al Feiha - Al Fateh 3:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 9-én is volt Al Feiha - Al Fateh mérkőzés!

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2023. május 9. 18:00
Helyszín: Al Majma'ah Sports City Stadium (Al Majma'ah)

Anthony Nuatuzor ('38, 1-0), Víctor Ruiz ('45+3, 2-0), Aleksandar Trajkovski ('90+5, 3-0)

• Ezek a játékosok tizenegy Al Feiha - Al Fateh mérkőzésen is játszottak: Moslem Freej, Sami Al Khaibari, Tawfiq Buhumaid.

Al Feiha utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Al Fateh utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Al Fateh győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Feiha stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Al Feiha egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Fateh háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Fateh az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Feiha 3 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Fateh pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Al Fateh szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Al Feiha olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Hilal, az Al Wehda vagy az Abha. Az Al Fateh pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al-Hilal, az Al Taawoun vagy az Al Raed. Az Al Fateh erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Al Feiha olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Khaleej vagy az Al-Hilal. Az Al Fateh gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al Adalh, a Damak. Az Al Feiha csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Feiha 2066., Al Fateh 1689. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Fateh jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatóinak tippjeik alapján bizonytalan a mérkőzés kimenetele.
A Focikatalógus szerint az Al Fateh nyeri ezt a találkozót.