Főoldal » Meccsek » 2023. május 10. » Al Baten - Al Ta'ee

Al Baten - Al Ta'ee 4:3 (1:3)

Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzés, 26. forduló - 2023. május 10. 18:00
Helyszín: Al-Batin FC Stadium (Hafar Al-Batin)

Amir Sayoud ('14, 0-1), Guy Kamboleke ('18, 0-2), Knowledge Musona ('28, 11-esből, 0-3), Renzo López ('45+3, 1-3), Yousef Al Shammari ('52, 2-3), Andrés Roa ('87, 3-3), Renzo López ('90+11, 11-esből, 4-3)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az Al Baten sikeresen ledolgozta a három gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 4-3-ra nyerték.

Al Baten utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Al Ta'ee utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Al Ta'ee győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Al Ta'ee csapatának kedvez (7:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Al Baten stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Al Baten négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Ta'ee egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. A statisztika alapján az Al Baten sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Szaúd-Arábiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Al Baten 4 győzelmet és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Ta'ee pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Al Baten jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Al Baten olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Hilal. Az Al Ta'ee pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Fateh. Az Al Baten erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Al Baten olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Raed, az Al Taawoun vagy az Al-Shabab Riyadh. Az Al Ta'ee gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Abha, az Al Wehda vagy az Al Feiha. Az Al Baten csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Al Baten 2239., Al Ta'ee 3072. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Baten jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Al Baten csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.