Főoldal » Meccsek » 2021. április 9. » Aktobe - Ordabasy

Aktobe - Ordabasy 4:4 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 8-án is lesz Ordabasy - Aktobe mérkőzés!

Kazah Bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2021. április 9. 15:00
Helyszín: Stadion Jas Qyran (Almatı)

Temirlan Erlanov ('12, 0-1), Igor Sergeev ('27, 1-1), Joao Paulo ('36, 1-2), Yerkebulan Nurgaliyev ('43, 2-2), Joao Paulo ('74, 11-esből, 2-3), Rifat Nurmugamet ('86, 3-3), Michal Jerábek ('90+4, 4-3), Sergey Khizhnichenko ('90+1, 4-4)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, az Aktobe négyet, az Ordabasy négyet rúgott.
  • Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ezek a játékosok hét Aktobe - Ordabasy mérkőzésen is játszottak: Vitaliy Volkov, Samat Shamshi, Temirlan Erlanov, Pablo Fontanello.
  • Ez volt Joao Paulo 4. gólja, melyet az Aktobe hálójába lőtt.

Aktobe utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Ordabasy utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség
2021. ápr. 5. 13:00