Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 27. » Aarhus - Honka

Aarhus - Honka 5:2 (3:1)

Európa-Liga selejtező mérkőzés, 1. forduló - 2020. augusztus 27. 19:00
Helyszín: Ceres Park & Arena (Århus)

Frederik Tingager ('21, 1-0), Patrick Mortensen ('29, 2-0), Borjas Martín ('35, 2-1), Patrick Mortensen ('45+2, 11-esből, 3-1), Lucas Kaufmann ('64, 3-2), Patrick Olsen ('90+1, 4-2), Sören Tengstedt ('90+2, 5-2)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.

Aarhus győzelem:
52 tipp (89%)
3 tipp (5%)
Honka győzelem:
3 tipp (5%)

Aarhus utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Honka utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Honka győzelem
Az elmúlt fél évben az Aarhus ötször nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Honka háromszor nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Aarhus sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Aarhus olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Kobenhavn, a Midtjylland vagy az Odense BK. A Honka pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Turku, a SJK vagy a Sandnes Ulf. Az Aarhus erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Aarhus olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Aalborg. A Honka gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a HJK Helsinki. A Honka csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Aarhus 394., Honka 351. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Honka jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Aarhus csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.