Főoldal » Meccsek » 2022. november 12. » Zulte-Waregem - AS Eupen

Zulte-Waregem - AS Eupen 5:5 (2:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 15-én is volt AS Eupen - Zulte-Waregem mérkőzés!

Belga Bajnokság mérkőzés, 17. forduló - 2022. november 12. 18:15
Helyszín: Elindus Arena (Waregem)

Konan Jocelyn ('9, 0-1), Regan Charles-Cook ('20, 0-2), Zinho Gano ('39, 1-2), Isaac Nuhu ('41, 1-3), Zinho Gano ('45+3, 11-esből, 2-3), Lambert Boris ('56, 2-4), Stan Braem ('83, 3-4), Alieu Fadera ('84, 4-4), Alieu Fadera ('88, 5-4), Sambou Soumano ('90+4, 5-5)

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint tizet rúgott összesen a két csapat.
  • Nyolc különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Volt, hogy az AS Eupen két góllal is vezetett, de végül a Zulte-Waregem kiegyenlített.
  • Sammy Bossut az egyetlen a mezőnyből, aki tizenöt Zulte-Waregem - AS Eupen mérkőzésen is szerepelt.

Zulte-Waregem utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

AS Eupen utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább AS Eupen győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Zulte-Waregem csapatának kedvez (11:7).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Zulte-Waregem stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Zulte-Waregem csapatának kedvez (5:1).

Az elmúlt fél évben a Zulte-Waregem egyszer nyert hazai pályán és hatszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AS Eupen kétszer nyert idegenben és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AS Eupen az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zulte-Waregem 2 győzelmet és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AS Eupen pedig idegenben kétszer nyert és hatszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Zulte-Waregem olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Anderlecht vagy a Seraing United. Az AS Eupen pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Westerlo, a Sint-Truidense. Az AS Eupen erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Zulte-Waregem olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Union St. Gilloise, az Oud-Heverlee vagy a Sint-Truidense. Az AS Eupen gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deinze, a KV Oostende vagy a Sporting Charleroi. A Zulte-Waregem csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Zulte-Waregem 234., AS Eupen 636. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Zulte-Waregem jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Zulte-Waregem csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.