Zrinski Osjecko - Vukovar 0:6 (0:0)
Horvát Másodosztály mérkőzés, 28. forduló - 2025. április 25. 16:00
Érdekességek
- A Zrinski Osjecko az utolsó nyolc mérkőzését mind elveszette. A csapat nyeretlenségi sorozata már 26 mérkőzés óta tart. Utoljára az Orijent 1919 ellen sikerült győzniük 2024. szeptember 1-jén.
- A Vukovar már tizenhárom mérkőzés óta veretlen, utoljára 2024. november 16-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Cibalia Vinkovci verte őket).
Tippek
Zrinski Osjecko győzelem:
8 tipp (21%)
8 tipp (21%)
Döntetlen:
4 tipp (10%)
4 tipp (10%)
Vukovar győzelem:
25 tipp (67%)
25 tipp (67%)
Korábbi Zrinski Osjecko - Vukovar mérkőzések:
Döntetlen
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Zrinski Osjecko utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség
Vukovar utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen
Horvát Másodosztály: 28. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Zrinski Osjecko győzelem
Inkább Vukovar győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Vukovar csapatának kedvez (8:6).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Zrinski Osjecko stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Vukovar csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a Zrinski Osjecko egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Vukovar kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Vukovar az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Horvát Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zrinski Osjecko 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Vukovar pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Vukovar szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Zrinski Osjecko olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vukovar. A Vukovar gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cibalia Vinkovci. A Vukovar csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Zrinski Osjecko 3039., Vukovar 2418. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vukovar jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Vukovar nyeri ezt a találkozót.