Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 3. » Zaragoza II - Elche

Zaragoza II - Elche 0:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. január 21-én is volt Elche - Zaragoza II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2017. szeptember 3. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Real Zaragoza (Cuarte de Huerva)

Sory Kaba ('28, 0-1), Javi Flores ('54, 0-2), Benja Martinez ('83, 0-3), Javi Flores ('84, 0-4)

Elche utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Elche győzelem

Az elmúlt fél évben a Zaragoza II egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Elche egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Elche az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zaragoza II 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Elche pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Elche szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Zaragoza II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia II. Az Elche gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cádiz. Az Elche csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Zaragoza II 3911., Elche 281. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Elche jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Elche nyeri ezt a találkozót.