Főoldal » Meccsek » 2016. november 1. » Zamudio - Real Unión

Zamudio - Real Unión 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 26-án is volt Real Unión - Zamudio mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2016. november 1. 16:00

Ander Alday Valverde ('72, 1-0), Ekhi Senar ('86, 1-1)

Zamudio utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Real Unión győzelem
Az elmúlt fél évben a Zamudio egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Zamudio sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Zamudio 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Zamudio jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Zamudio olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sestao River vagy az Athletic Bilbao II. A Real Unión gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Portugalete, a Toledo. A Zamudio csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Zamudio 3763., Real Unión 1085. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Zamudio csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.