Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 18. » Wisla Kraków - Odra Opole

Wisla Kraków - Odra Opole 1:3 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Odra Opole - Wisla Kraków mérkőzés!

Lengyel Másodosztály mérkőzés, 5. forduló - 2023. augusztus 18. 20:30
Helyszín: Stadion Miejski im. Henryka Reymana (Kraków)

Mateusz Kaminski ('45+1, öngól, 1-0), Piotr Zemlo ('80, 1-1), Din Sula ('84, 1-2), Din Sula ('90+7, 1-3)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Wisla Kraków utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Odra Opole utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Odra Opole győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Wisla Kraków stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Odra Opole csapatának kedvez (4:3).

Az elmúlt fél évben a Wisla Kraków kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Odra Opole háromszor nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Odra Opole az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Lengyel Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Wisla Kraków 6 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Odra Opole pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Wisla Kraków jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Wisla Kraków olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tychy, a Nieciecza vagy a Hapoel Be'er Sheva. Az Odra Opole pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Wisla Kraków, a Podbeskidzie vagy a Katowice. Az Odra Opole erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Wisla Kraków olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Polonia Bytom, az Odra Opole vagy a Puszcza Niepolomice. Az Odra Opole gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Resovia Rzeszów, a Puszcza Niepolomice vagy a Lódzki. Az Odra Opole csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Wisla Kraków 170., Odra Opole 1112. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Wisla Kraków jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Odra Opole nyeri ezt a találkozót.