Főoldal » Meccsek » 2013. szeptember 11. » Welco Elekter - Puuma

Welco Elekter - Puuma 3:4 (0:3)

Észt Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2013. szeptember 11. 18:30
Helyszín: Tamme staadioni kunstmuru (Tartu), 110 néző

Aleksei Filimonov ('31, 0-1), Pavel Apalinski ('40, 0-2), Anatoli Lősanov ('45+2, 0-3), Ragnar Suurmets ('50, 1-3), Pavel Apalinski ('66, 1-4), Marten Kihho ('75, 2-4), Timo Kuus ('90+3, 3-4)

20

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Puuma három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.

Inkább Puuma győzelem
Az elmúlt fél évben a Welco Elekter kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Puuma egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. A statisztika alapján a Welco Elekter sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Észt Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Welco Elekter 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Puuma pedig idegenben egyszer nyert. Tehát a Welco Elekter jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Welco Elekter olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ararat Tallinn. A Puuma pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ajax Lasnamäe. A Welco Elekter erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Welco Elekter 3526., Puuma 3714. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Welco Elekter jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Welco Elekter csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.