Főoldal » Meccsek » 2023. október 1. » Lee Man - Rangers FC

Lee Man - Rangers FC 4:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 17-én is volt Rangers FC - Lee Man mérkőzés!

Hongkongi Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2023. október 1. 13:00
Helyszín: Tseung Kwan O Sports Ground (Hong Kong)

Gil ('9, 1-0), Henri Anier ('11, 2-0), Nassam Ibrahim ('36, 2-1), Ryoya Tachibana ('52, 3-1), Wong Wai ('90+6, 4-1), Nassam Ibrahim ('90+1, 4-2)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ngan Lok Fung, Yu Pui Hong, Lau Chi Lok és Cheng Siu Kwang összesen nyolc Lee Man - Rangers FC mérkőzésen szerepeltek.

Lee Man utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Rangers FC utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Rangers FC győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Warriors stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Warriors csapatának kedvez (2:1).

Warriors 2521., Rangers FC 3065. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Warriors jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Warriors csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.