Főoldal » Meccsek » 2021. november 5. » Vilafranquense - Estrela

Vilafranquense - Estrela 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 17-én is volt Vilafranquense - Estrela mérkőzés!

Portugál Másodosztály mérkőzés, 11. forduló - 2021. november 5. 19:00
Helyszín: Estádio Municipal de Rio Maior (Rio Maior)

Miguel Rosa ('45+5, 0-1), André Duarte ('47, öngól, 1-1), Fabricio ('74, 1-2), Balla Sangaré ('90+5, 2-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Vilafranquense győzelem:
26 tipp (57%)
10 tipp (22%)
Estrela győzelem:
9 tipp (20%)

Vilafranquense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Estrela utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Estrela győzelem

Az elmúlt fél évben a Vilafranquense egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Estrela háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Estrela az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Portugál Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Vilafranquense 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Estrela pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Estrela szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Vilafranquense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real SC. Az Estrela pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Feirense. Az Estrela erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Vilafranquense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arouca. Az Estrela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Varzim. A Vilafranquense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Vilafranquense 2566., Estrela 3721. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Vilafranquense jobb csapatnak tűnik.