Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 26. » Vida - UPNFM

Vida - UPNFM 5:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 15-én is volt Vida - UPNFM mérkőzés!

Hondurasi Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2023. augusztus 26. 00:30
Helyszín: Estadio Municipal Ceibeño Nilmo Edwards (La Ceiba)

Brian Visser ('1, 1-0), Carlos Róchez ('9, 1-1), Gabriel Tellas ('45+4, 11-esből, 2-1), Jesús Canales ('54, 3-1), Gabriel Tellas ('88, 4-1), Jesús Canales ('90+6, 11-esből, 5-1)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Lesvin Medina és Celio Valladares összesen tizennyolc Vida - UPNFM mérkőzésen szerepeltek.
  • A játékvezető két piroslapot is kiosztott: Bryan Bernárdez és Axel Gómez játékosoknak.

Vida utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereség

UPNFM utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább UPNFM győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben tizenkétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UPNFM csapatának kedvez (22:20).
Ebből a csapatok hatszor játszottak a Vida stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Vida csapatának kedvez (14:9).

Az elmúlt fél évben a Vida egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UPNFM egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Hondurasi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Vida 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UPNFM pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Vida jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Vida olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Génesis vagy a Motagua. Az UPNFM gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Victoria, a Vida. Az UPNFM csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Vida 1977., UPNFM 1939. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UPNFM jobb csapatnak tűnik.