Főoldal » Meccsek » 2018. április 8. » Utrecht - Den Haag

Utrecht - Den Haag 3:3 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. április 4-én is volt Den Haag - Utrecht mérkőzés!

Holland Bajnokság mérkőzés, 30. forduló - 2018. április 8. 12:30
Helyszín: Stadion Galgenwaard (Utrecht), 20.100 néző

Sander van de Streek ('43, 1-0), Björn Johnsen ('54, 1-1), Tom Beugelsdijk ('69, 1-2), Gyrano Kerk ('73, 2-2), Zakaria Labyad ('90+4, 3-2), Elson Hooi ('90+1, 3-3)

40%

• A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.
  • Mark van de Maarel az egyetlen a mezőnyből, aki tizenhárom Utrecht - Den Haag mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Utrecht utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

Utrecht utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Den Haag utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Den Haag győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Utrecht csapatának kedvez (9:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Utrecht stadionjában, a gólarány 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Utrecht ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Den Haag egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Utrecht sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Utrecht 6 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Den Haag pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Utrecht jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Utrecht olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Anderlecht, a Twente vagy a Heerenveen. A Den Haag pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Twente, a Venlo vagy az Excelsior Rotterdam. Az Utrecht erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Utrecht 189., Den Haag 432. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Utrecht jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Utrecht csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.