Főoldal » Meccsek » 2015. november 22. » Utenis Utena - Siauliai

Utenis Utena - Siauliai 3:2 (2:1)

Litván Bajnokság mérkőzés, 35. forduló - 2015. november 22. 11:00
Helyszín: Visagino stadiono atsarginé aiksté (Visaginas), 125 néző

Edvardas Tamulevicius ('13, 0-1), Edgaras Mastianica ('35, 1-1), Darius Kazubovicius ('45+1, 2-1), Edvardas Tamulevicius ('66, 2-2), Povilas Krasnovskis ('90+1, 3-2)

Utenis Utena utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Siauliai győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Utenis Utena csapatának kedvez (5:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Utenis Utena stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Utenis Utena csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Utenis Utena kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Siauliai egyszer sem nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Utenis Utena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Litván Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Utenis Utena 4 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Siauliai pedig idegenben egyszer nyert és kilencszer kapott ki. Tehát az Utenis Utena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Utenis Utena olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Trakai. A Siauliai pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kruoja Pakruojis. Az Utenis Utena erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Utenis Utena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kauno Zalgiris vagy a Zalgiris Vilnius. A Siauliai gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Granitas Klaipedas, az Utenis Utena. Az Utenis Utena csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Utenis Utena 2129., Siauliai 2693. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Utenis Utena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Utenis Utena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.