Főoldal » Meccsek » 2019. március 6. » Universidad de Concepcion - Sporting Cristal

Universidad de Concepcion - Sporting Cristal 5:4 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 11-én is volt Sporting Cristal - Universidad de Concepcion mérkőzés!

Libertadores Kupa mérkőzés, C csoport - 2019. március 6. 23:15
Helyszín: Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo (Concepción)

Patricio Rubio ('45+2, 1-0), Patricio Rubio ('51, 2-0), Christopher Gonzáles ('55, 2-1), Cristian Palacios ('59, 2-2), Nicolás Orellana ('72, 3-2), Patricio Rubio ('81, 4-2), Emanuel Herrera ('85, 4-3), Cristian Palacios ('87, 4-4), Patricio Rubio ('90+3, 5-4)