Főoldal » Meccsek » 2019. április 11. » Universidad Católica - Libertad

Universidad Católica - Libertad 2:3 (1:2)

Libertadores Kupa mérkőzés, H csoport - 2019. április 11. 02:30
Helyszín: Estadio San Carlos de Apoquindo (Santiago de Chile)

Edson Puch ('7, 1-0), Jorge Recalde ('43, 1-1), Óscar Cardozo ('45+1, 1-2), Ángel Cardozo Lucena ('84, 1-3), Sebastián Sáez ('90+4, 2-3)

40%

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A Libertad az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már hat mérkőzés óta tart. Utoljára a Deportivo Capiatá ellen szenvedtek vereséget 2019. március 20-án.

Universidad Católica utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Libertad utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Libertad győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Libertad csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben az Universidad Católica négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Libertad háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Universidad Católica sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Libertadores Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Universidad Católica 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Libertad pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Universidad Católica jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Universidad Católica olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gremio Porto Alegre, a Rosario Central vagy az Unión Espanola. A Libertad pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gremio Porto Alegre, a Cerro Porteno vagy a Nacional Asunción. A Libertad erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Universidad Católica olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportes Iquique. A Libertad gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo Capiatá. A Libertad csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Universidad Católica 1339., Libertad 618. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Libertad jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Libertad nyeri ezt a találkozót.