Főoldal » Meccsek » 2024. február 18. » United Nordic - IFK Göteborg

United Nordic - IFK Göteborg 3:4 (2:1)

Svéd Kupa mérkőzés, 4. csoport - 2024. február 18. 15:15
Helyszín: Södertälje Fotbollsarena (Södertälje)

Yoann Fellrath ('11, 11-esből, 1-0), Johannes Tahan ('20, 2-0), Arbnor Mucolli ('29, 2-1), Thomas Santos Christensen ('52, 2-2), Yoann Fellrath ('73, 3-2), Arbnor Mucolli ('90+4, 11-esből, 3-3), Kolbeinn Thordarson ('90+5, 3-4)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Az IFK Göteborg sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 4-3-ra nyerték.
  • Az IFK Göteborg utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

IFK Göteborg utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség
febr. 9. 19:00