Főoldal » Meccsek » 2023. november 5. » Unionistas de Salamanca - Lugo

Unionistas de Salamanca - Lugo 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 10-én is volt Lugo - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2023. november 5. 19:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Borislav Ivaylov ('4, 1-0), Willy Ledesma ('15, 1-1)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Lugo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Lugo győzelem

Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lugo háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Lugo az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lugo pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa vagy a Real Unión. A Lugo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos, a Rayo Majadahonda. Az Unionistas de Salamanca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Unionistas de Salamanca 1836., Lugo 654. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lugo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.