Főoldal » Meccsek » 2024. január 21. » Union St. Gilloise - Sint-Truidense

Union St. Gilloise - Sint-Truidense 2:1 (1:1)

Belga Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2024. január 21. 16:00
Helyszín: Stade Joseph Mariën (Bruxelles)

Kahveh Zahiroleslam ('17, 0-1), Ross Sykes ('45+2, 1-1), Kevin Rodríguez ('90+7, 2-1)

• Daiki Hashioka az egyetlen a mezőnyből, aki hat Union St. Gilloise - Sint-Truidense mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Union St. Gilloise már tizenhárom mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. november 9-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a LASK Linz verte őket).

Union St. Gilloise utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Sint-Truidense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Sint-Truidense győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Union St. Gilloise csapatának kedvez (9:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Union St. Gilloise stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Union St. Gilloise nyolcszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sint-Truidense kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Union St. Gilloise sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Belga Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union St. Gilloise 8 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sint-Truidense pedig idegenben kétszer nyert, hatszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Union St. Gilloise jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union St. Gilloise olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Liverpool, a Club Brugge vagy az Anderlecht. A Sint-Truidense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mechelen, a Westerlo vagy a Kortrijk. Az Union St. Gilloise erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Union St. Gilloise olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Twente vagy a Genk. A Sint-Truidense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a RWDM, az Oud-Heverlee. Az Union St. Gilloise csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Union St. Gilloise 667., Sint-Truidense 400. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sint-Truidense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Union St. Gilloise csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.