Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 30. » Unión Comercio - Deportivo Municipal

Unión Comercio - Deportivo Municipal 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. június 25-én is volt Unión Comercio - Deportivo Municipal mérkőzés!

Perui Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2018. szeptember 30. 20:30
Helyszín: Estadio del IPD (Moyobamba)

Willyan Mimbela ('5, 11-esből, 1-0), José Manzaneda ('45+1, 11-esből, 1-1), José Rivera ('49, 2-1), Wilmer Aguirre ('90+4, 3-1)

52%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzésen hét játékost is kiállított a játékvezető: Armando Alfageme,José Rivera.

Unión Comercio utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Deportivo Municipal utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Deportivo Municipal győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Deportivo Municipal csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben az Unión Comercio háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo Municipal kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Unión Comercio sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Comercio 5 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo Municipal pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Unión Comercio jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Comercio olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sporting Cristal, az Universitario. A Deportivo Municipal pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ayacucho vagy a Sport Rosario. Az Unión Comercio erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Unión Comercio olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cajamarca vagy az Alianza Lima. A Deportivo Municipal gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cajamarca, az Universidad San Martín. Az Unión Comercio csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Comercio 2719., Deportivo Municipal 2799. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Comercio jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatóinak tippjeik alapján bizonytalan a mérkőzés kimenetele.
A Focikatalógus az Unión Comercio csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.