Főoldal » Meccsek » 2017. december 10. » Unión Adarve - Pontevedra

Unión Adarve - Pontevedra 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 28-án is volt Unión Adarve - Pontevedra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2017. december 10. 12:00
Helyszín: Centro Deportivo Municipal Vicente del Bosque (Madrid)

Unión Adarve győzelem:
16 tipp (48%)
7 tipp (21%)
Pontevedra győzelem:
10 tipp (30%)

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Pontevedra győzelem
Az elmúlt fél évben az Unión Adarve négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pontevedra egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Unión Adarve sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Adarve 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pontevedra pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Unión Adarve jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II. A Pontevedra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Ferrol. Az Unión Adarve erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a S.S. Reyes. A Pontevedra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cerceda. Az Unión Adarve csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Adarve 2317., Pontevedra 1350. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Unión Adarve csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.