Főoldal » Meccsek » 2024. január 6. » Umm-Salal - Al Arabi Doha

Umm-Salal - Al Arabi Doha 4:4 (3:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 17-én is volt Umm-Salal - Al Arabi Doha mérkőzés!

Katari QSL Kupa mérkőzés, döntő - 2024. január 6. 17:00
Helyszín: Grand Hamad Stadium (Al-Arabi Stadium)

Andy Delort ('6, 1-0), Elyas Barimil ('37, 2-0), Marwan Louadni ('40, 3-0), Omar Al Somah ('45+14, 11-esből, 3-1), Ibrahim Kala ('49, 3-2), Salem Reda ('75, 3-3), Omar Al Somah ('81, 3-4), Ali Afif ('90+1, 4-4)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, az Umm-Salal négyet, az Al Arabi Doha négyet rúgott.
  • Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Volt, hogy az Umm-Salal három góllal is vezetett, de végül az Al Arabi Doha kiegyenlített.
  • Adel Al Sulimane az egyetlen a mezőnyből, aki tizennyolc Umm-Salal - Al Arabi Doha mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Omar Al Somah 4. gólja, melyet az Umm-Salal hálójába lőtt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Umm-Salal utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Al Arabi Doha utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Al Arabi Doha győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 7:7, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok négyszer játszottak az Umm-Salal stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Al Arabi Doha csapatának kedvez (4:3).

Az elmúlt fél évben az Umm-Salal háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Al Arabi Doha háromszor nyert idegenben, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Al Arabi Doha az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Katari QSL Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Umm-Salal 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Al Arabi Doha pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent. Tehát az Umm-Salal jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Umm-Salal olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Ahli Doha, a Qatar SC vagy az Al Shamal. Az Al Arabi Doha pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kasimpasa, az Al Duhail vagy az Al-Sadd. Az Al Arabi Doha erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Umm-Salal olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al Khaleej, az Al-Gharrafa. Az Al Arabi Doha gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Al-Gharrafa vagy az Al-Rayyan. Az Al Arabi Doha csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Umm-Salal 1426., Al Arabi Doha 1321. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Al Arabi Doha jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Al Arabi Doha nyeri ezt a találkozót.