Főoldal » Meccsek » 2020. január 15. » UD Logronés - CD Alavés II

UD Logronés - CD Alavés II 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2020. január 15. 20:00
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas (Logrońo)

47%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenkét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

UD Logronés győzelem:
34 tipp (77%)
6 tipp (13%)
CD Alavés II győzelem:
4 tipp (9%)

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

CD Alavés II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább CD Alavés II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az UD Logronés ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CD Alavés II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 7 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a CD Alavés II pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Haro Deportivo. A CD Alavés II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS. A CD Alavés II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
UD Logronés 883., CD Alavés II 3968. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.