Főoldal » Meccsek » 2017. július 26. » Tottenham - AS Roma

Tottenham - AS Roma 2:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. július 30-án is volt Tottenham - AS Roma mérkőzés!

Nemzetközi Bajnokok Kupája mérkőzés, Észak-Amerika csoport - 2017. július 26. 02:05
Helyszín: Red Bull Arena (Harrison, New Jersey)

Diego Perotti ('13, 11-esből, 0-1), Cengiz Ünder ('70, 0-2), Harry Winks ('87, 1-2), Vincent Janssen ('90+1, 2-2), Marco Tumminello ('90+2, 2-3)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
  • A Tottenham utolsó öt mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.
  • Az AS Roma már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. április 30-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Lazio verte őket).

13 hsz
Damian72
2019. okt. 2. 15:18

Tottenham utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

AS Roma utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem
2017. júl. 20. 02:05