Főoldal » Meccsek » 2023. június 7. » Tokushima Vortis - Iwaki

Tokushima Vortis - Iwaki 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 26-án is lesz Iwaki - Tokushima Vortis mérkőzés!

Japán Császár-Kupa mérkőzés, 2. forduló - 2023. június 7. 12:00
Helyszín: Pocari Sweat Stadium (Naruto)

Akito Tanahashi ('90+5, 1-0), Ryo Endo ('90+3, 1-1), Kanta Chiba ('115, 2-1)

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.

Korábbi Tokushima Vortis - Iwaki mérkőzések:

Tokushima Vortis győzelem

Iwaki győzelem

2023. márc. 19. 0:1 (0:0)

Tokushima Vortis utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Iwaki utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Iwaki győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Iwaki csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Tokushima Vortis kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Iwaki egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Tokushima Vortis sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Tokushima Vortis olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Machida Zelvia. Az Iwaki pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vegalta Sendai. Az Iwaki erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Tokushima Vortis olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mito Hollyhock, a V-Varen Nagasaki vagy a Tokyo Verdy. Az Iwaki gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tochigi, a Zweigen Kanazawa vagy a Ventforet Kofu. A Tokushima Vortis csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Tokushima Vortis 1249., Iwaki 5042. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tokushima Vortis jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Tokushima Vortis csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.