Főoldal » Meccsek » 2023. október 5. » Tigres - Toluca

Tigres - Toluca 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 3-án is volt Toluca - Tigres mérkőzés!

Mexikói Bajnokság mérkőzés, 11. forduló - 2023. október 5. 05:00
Helyszín: Estadio Universitario de Nuevo León (San Nicolás de los Garza)

Marcel Ruiz ('44, 0-1), Jesús Angulo ('45+5, 1-1), André-Pierre Gignac ('76, 2-1), Robert Morales ('90+4, 2-2)

• Rafael Carioca az egyetlen a mezőnyből, aki tizenöt Tigres - Toluca mérkőzésen is szerepelt.

Tigres utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Toluca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Toluca győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kilencszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tigres csapatának kedvez (18:13).

Ebből a csapatok ötször játszottak a Tigres stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Tigres csapatának kedvez (12:4).

Az elmúlt fél évben a Tigres négyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Toluca egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Tigres sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Mexikói Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tigres 7 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Toluca pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Tigres jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Tigres olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Monterrey. A Toluca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cruz Azul. A Tigres erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Tigres olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mazatlán. A Toluca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Club Tijuana. A Toluca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Tigres 768., Toluca 1136. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tigres jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Tigres csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.