Főoldal » Meccsek » 2022. július 28. » The Strongest - Always Ready

The Strongest - Always Ready 4:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. november 26-án is volt The Strongest - Always Ready mérkőzés!

Bolíviai Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2022. július 28. 02:15
Helyszín: Estadio Hernando Siles (La Paz)

Jaime Arrascaita ('20, 1-0), Alex Rambal ('39, 1-1), Saul Torres ('45+2, 2-1), Gonzalo Castillo ('79, 3-1), Fernando Saucedo ('90+4, 4-1), Denilson Valda ('90+1, 4-2)

Mérkőzés összefoglaló:

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Samuel Galindo és Jair Reinoso összesen kilenc The Strongest - Always Ready mérkőzésen szerepeltek.
  • A The Strongest az elmúlt négy mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

The Strongest utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Always Ready utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Always Ready győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Always Ready csapatának kedvez (11:10).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a The Strongest stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a The Strongest csapatának kedvez (6:3).

Az elmúlt fél évben a The Strongest ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Always Ready egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a The Strongest sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Bolíviai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a The Strongest 6 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Always Ready pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a The Strongest jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a The Strongest olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético PR, az Oriente Petrolero vagy a Royal Pari. Az Always Ready pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guabirá, az Independiente Petrolero vagy a Real Santa Cruz. A The Strongest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a The Strongest olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Club Bolívar vagy a Ceará. Az Always Ready gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Universitario de Vinto, az Atlético Palmaflor. A The Strongest csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

The Strongest 794., Always Ready 1768. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a The Strongest jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a The Strongest csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.