Főoldal » Meccsek » 2015. október 25. » Tenerife - Osasuna

Tenerife - Osasuna 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 22-én is volt Tenerife - Osasuna mérkőzés!

Spanyol Másodosztály mérkőzés, 10. forduló - 2015. október 25. 19:15
Helyszín: Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz (Santa Cruz de Tenerife)

Roberto Torres ('4, 0-1), Omar Perdomo ('45+3, 1-1), Oier Sanjurjo ('65, 1-2), Germán Sánchez ('90+2, 2-2)

Tenerife utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Osasuna utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Osasuna győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tenerife csapatának kedvez (6:5).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Tenerife stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Tenerife csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Tenerife kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Osasuna háromszor nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Osasuna az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tenerife 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Osasuna pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Tenerife jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Tenerife olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Betis, a Las Palmas vagy a Mirandés. Az Osasuna pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zaragoza, a Mirandés vagy a Llagostera. A Tenerife erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Tenerife olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Oviedo vagy a Gimnastic. Az Osasuna gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Unión, az Alavés. Az Osasuna csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Tenerife 598., Osasuna 294. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Osasuna jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Tenerife csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.