Főoldal » Meccsek » 2024. február 24. » Tarazona - Unionistas de Salamanca

Tarazona - Unionistas de Salamanca 0:0

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2024. február 24. 20:00
Helyszín: Estadio Municipal de Tarazona (Tarazona)

Tarazona győzelem:
21 tipp (55%)
7 tipp (18%)
Unionistas de Salamanca győzelem:
10 tipp (26%)

Tarazona utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Tarazona háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Tarazona sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tarazona 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Tarazona jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Tarazona olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Lugo, a Fuenlabrada vagy a Rayo Majadahonda. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a Gernika vagy a SD Logronés. A Tarazona erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Tarazona olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Osasuna II, a Real Unión vagy a Barcelona II. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenteiro, az Osasuna II vagy a Celta Vigo II. A Tarazona csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Tarazona 3340., Unionistas de Salamanca 1763. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Tarazona csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.