Főoldal » Meccsek » 2014. november 29. » Szingapúr - Malajzia

Szingapúr - Malajzia 1:3 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 3-án is volt Malajzia - Szingapúr mérkőzés!

AFF Délkelet-Ázsiai Bajnokság mérkőzés, B csoport - 2014. november 29. 13:00
Helyszín: The National Stadium (Singapore)

Safee Sali ('61, 0-1), Khairul Amri ('83, 1-1), Safiq Rahim ('90+3, 11-esből, 1-2), Indra Putra Mahayuddin ('90+4, 1-3)

54%

• Shahril Ishak az egyetlen a mezőnyből, aki hat Szingapúr - Malajzia mérkőzésen is szerepelt.
  • Ez volt Safee Sali 4. gólja, melyet a Szingapúr hálójába lőtt.

Korábbi Szingapúr - Malajzia mérkőzések:

Szingapúr győzelem

2012. nov. 25. 3:0 (0:2)
2011. júl. 23. 5:3 (4:1)

2012. jún. 8. 2:2 (0:1)
2011. júl. 28. 1:1 (0:0)
2007. jan. 27. 1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
Malajzia győzelem

2012. jún. 12. 0:2 (1:0)

Szingapúr utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Malajzia utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Malajzia győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya Szingapúr csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak Szingapúr stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben Szingapúr háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Malajzia egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján Szingapúr sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben Szingapúr olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Laosz, a Kambodzsa vagy a Pápua Új-Guinea. A Malajzia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jemen, a Sydney Olympic vagy a Terengganu. Malajzia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben Szingapúr olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Thaiföld vagy a Jordánia. A Malajzia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Canberra FC, a Marconi Stallions. Szingapúr csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Szingapúr 1475., Malajzia 1681. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Szingapúr jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Szingapúr válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.