Főoldal » Meccsek » 2023. augusztus 25. » Suwon City - Incheon

Suwon City - Incheon 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. június 1-jén is lesz Suwon City - Incheon mérkőzés!

Dél-koreai Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2023. augusztus 25. 12:00
Helyszín: Suwon Sports Complex (Suwon)

Seong-Hoon Cheon ('45+4, 0-1), Seung-Woo Lee ('46, 1-1), Ban-Suk Oh ('90+7, 1-2)

• Hyung-Soon Park és Harrison Delbridge összesen kilenc Suwon City - Incheon mérkőzésen szerepeltek.
  • Ez volt Seong-Hoon Cheon 4. gólja, melyet a Suwon City hálójába lőtt.

Suwon City utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Incheon utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Incheon győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Incheon csapatának kedvez (13:11).
Ebből a csapatok háromszor játszottak a Suwon City stadionjában, a gólarány 6:6, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Suwon City egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Incheon háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Incheon az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-koreai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Suwon City 4 győzelmet, 3 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Incheon pedig idegenben ötször nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Incheon szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Suwon City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jeonbuk, a Suwon Blue Wings vagy a Daejeon Citizen. Az Incheon pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ulsan Hyundai, a Pohang vagy a FC Seoul. Az Incheon erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Suwon City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Gwangju, a Jeju vagy a FC Seoul. Az Incheon gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gwangju, a Jeju vagy a Jeonbuk. Az Incheon csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Suwon City 1598., Incheon 1254. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Incheon jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Incheon nyeri ezt a találkozót.