Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 16. » Southern District - R&F

Southern District - R&F 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. szeptember 20-án is volt R&F - Southern District mérkőzés!

Hongkongi Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2017. szeptember 16. 08:30
Helyszín: Aberdeen Sports Ground (Hong Kong), 379 néző

Wellingsson ('20, 1-0), Wellingsson ('32, 2-0), Marcos Jiménez ('90+4, 3-0), Rui Li ('90+3, 3-1)

Inkább R&F győzelem
Az elmúlt fél évben a Southern District egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a R&F egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Southern District sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Hongkongi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Southern District 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a R&F pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Southern District jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Southern District olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pegasus. A R&F gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pegasus. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Southern District 2591., R&F 2930. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Southern District jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Southern District csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.