Főoldal » Meccsek » 2019. április 21. » Slovan Liberec - Slovácko

Slovan Liberec - Slovácko 3:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 6-án is lesz Slovan Liberec - Slovácko mérkőzés!

Cseh Bajnokság mérkőzés, 29. forduló - 2019. április 21. 17:00
Helyszín: Stadion u Nisy (Liberec), 4.800 néző

Libor Kozák ('45+2, 1-0), Jirí Krejcí ('70, 1-1), Libor Kozák ('76, 2-1), Vlastimil Danicek ('79, 2-2), Libor Kozák ('90+3, 11-esből, 3-2)

49%

• A Slovan Liberec összes gólját (három gólt) Libor Kozák szerezte.
  • Vlastimil Danicek az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Slovan Liberec - Slovácko mérkőzésen is szerepelt.

Slovan Liberec utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Slovácko utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Slovácko győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Slovan Liberec csapatának kedvez (7:3).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Slovan Liberec stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Slovan Liberec csapatának kedvez (4:3).

Az elmúlt fél évben a Slovan Liberec ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Slovácko háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Slovan Liberec sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Cseh Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Slovan Liberec 4 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Slovácko pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Slovan Liberec jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Slovan Liberec olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Partizan, a Mlada Boleslav vagy a Slovácko. A Slovácko pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Randers, a Banik Ostrava vagy a Pribram. A Slovan Liberec erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Slovan Liberec olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Opava vagy a Sparta Praha. A Slovácko gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sigma Olomouc, a Teplice. A Slovácko csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Slovan Liberec 114., Slovácko 440. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Slovan Liberec jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Slovan Liberec csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.