Főoldal » Meccsek » 2012. október 30. » Skócia U17 - Luxemburg U17

Skócia U17 - Luxemburg U17 5:2 (2:0)

U17 Európa Bajnokság selejtező mérkőzés, 13. csoport - 2012. október 30. 12:00
Helyszín: Erovnuli Nakrebis Teknikuri Tsentri (Tbilisi), 21 néző

Robbie Muirhead ('5, 1-0), Robbie Muirhead ('40+2, 2-0), Robbie Muirhead ('58, 11-esből, 3-0), Paul McMullan ('65, 4-0), Cédric Sacras ('68, 11-esből, 4-1), Ryan Sinnamon ('80+1, 5-1), Max Mangen ('80, 5-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Robbie Muirhead mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Skócia U17 győzelem:
73 tipp (97%)
1 tipp (1%)
Luxemburg U17 győzelem:
1 tipp (1%)

Skócia U17 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Luxemburg U17 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Luxemburg U17 győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Skócia U17 csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt egy évben Skócia U17 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Litvánia U17. A Luxemburg U17 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Észak-Írország U17. Skócia U17 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Skócia U17 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Dánia U17. A Luxemburg U17 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Csehország U17. Luxemburg U17 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Skócia U17 1749., Luxemburg U17 3319. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Skócia U17 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Skócia U17 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.