Főoldal » Meccsek » 2025. május 25. » Simba - Renaissance Berkane

Simba - Renaissance Berkane 1:1 (1:0)

CAF Konföderációs Kupa mérkőzés, döntő - 2025. május 25. 15:00
Helyszín: Amaan Stadium (Zanzibar City)

Góllövők:

Joshua Mutale ('17, 1-0), Soumaila Sidibe ('90+3, 1-1)

Mérkőzés összefoglaló:

Csapatfelállítás

Érdekességek

  • A következő Renaissance Berkane játékosok már nyolcszor voltak a CAF Konföderációs Kupa-győztes csapatának tagjai: Issoufou Dayo.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:

máj. 17. 21:00
Renaissance Berkane - Simba
2:0 (2:0)

Korábbi Simba - Renaissance Berkane mérkőzések:

Simba győzelem

2022. márc. 13. 1:0 (1:0)
Döntetlen

(Még nem volt.)
Renaissance Berkane győzelem

máj. 17. 0:2 (2:0)
2022. febr. 27. 0:2 (2:0)

Fórum

Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).

Simba utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség
máj. 17. 21:00
Renaissance Berkane - Simba
2:0 (2:0)
ápr. 27. 15:00
Stellenbosch - Simba
0:0
ápr. 20. 15:00
Simba - Stellenbosch
1:0 (1:0)

Renaissance Berkane utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem
máj. 17. 21:00
Renaissance Berkane - Simba
2:0 (2:0)
máj. 11. 21:00
Maghreb Fes - Renaissance Berkane
1:3 (0:0)

Ajánlott videós összefoglalók

Mérkőzés előtti esélylatolgatás

Inkább Simba győzelem
Inkább Renaissance Berkane győzelem
 
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Renaissance Berkane csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Simba kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Renaissance Berkane négyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Simba sikeresebb volt a közelmúltban.
 
Ha az elmúlt egy évben, a CAF Konföderációs Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Simba 5 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Renaissance Berkane pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Simba jobban szerepelt.
 
Az elmúlt egy évben a Simba olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Constantine, az Al Masry vagy a CS Sfaxien. A Renaissance Berkane pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a FUS Rabat, a Stellenbosch vagy az Ittihad Tanger. A Simba erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
 
 
Simba 2708., Renaissance Berkane 1050. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Renaissance Berkane jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
 
A Focikatalógus a Simba csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.