Főoldal » Meccsek » 2018. június 3. » Siena - Reggiana

Siena - Reggiana 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 8-án is volt Reggiana - Siena mérkőzés!

Serie C mérkőzés, feljutásért, 4. forduló - 2018. június 3. 20:30
Helyszín: Stadio Comunale Artemio Franchi - Montepaschi Arena (Siena), 4.800 néző

Alessio Cristiani ('44, 1-0), Claudio Santini ('90+10, 11-esből, 2-0), Cristian Altinier ('90+5, 2-1)

• A mérkőzésen két játékost is kiállított a játékvezető: Cristian Altinier és Alessandro Bastrini játékosokat.

Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:

2018. máj. 30. 20:30
Reggiana - Siena
2:1 (1:1)

Siena utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Reggiana utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Reggiana győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Reggiana csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Siena háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Reggiana egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Siena sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben a Siena olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Viterbese Castrense, a Pistoiese. A Reggiana pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vicenza vagy a Ravenna. A Reggiana erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Siena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Piacenza. A Reggiana gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Feralpisalo. A Siena csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Siena 454., Reggiana 1412. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Siena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Siena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.