Főoldal » Meccsek » 2017. május 12. » Sheriff Tiraspol - Saxan

Sheriff Tiraspol - Saxan 7:1 (4:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. október 27-én is volt Sheriff Tiraspol - Saxan mérkőzés!

Moldáv Bajnokság mérkőzés, 32. forduló - 2017. május 12. 17:00
Helyszín: Bolshaya Sportivnaya Arena (Tiraspol), 2.500 néző

Vujadin Savic ('3, 1-0), Radu Ginsari ('23, 2-0), Cyrille Bayala ('39, 3-0), Vitalie Damascan ('45+1, 4-0), Roman Sumchin ('57, 4-1), Vitalie Damascan ('70, 5-1), Joálisson ('89, 6-1), Joálisson ('90+2, 7-1)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Sheriff Tiraspol már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. április 14-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Academia UTM verte őket).

Sheriff Tiraspol utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Saxan utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Saxan győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sheriff Tiraspol csapatának kedvez (14:2).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Sheriff Tiraspol stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Sheriff Tiraspol csapatának kedvez (7:0).

Az elmúlt fél évben a Sheriff Tiraspol négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Saxan egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Sheriff Tiraspol sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Moldáv Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sheriff Tiraspol 5 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Saxan pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Sheriff Tiraspol jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sheriff Tiraspol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Academia UTM vagy a Dacia Chisinau. A Saxan gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Ungheni, a Dinamo-Auto. A Sheriff Tiraspol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sheriff Tiraspol 706., Saxan 3249. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sheriff Tiraspol jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sheriff Tiraspol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.