Főoldal » Meccsek » 2018. február 24. » Sheffield Wednesday - Aston Villa

Sheffield Wednesday - Aston Villa 2:4 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 6-án is volt Sheffield Wednesday - Aston Villa mérkőzés!

Angol Bajnokság mérkőzés, 34. forduló - 2018. február 24. 16:00
Helyszín: Hillsborough Stadium (Sheffield), 28.600 néző

Sean Clare ('14, 1-0), Lewis Grabban ('21, 1-1), Lucas Joao ('45+2, 2-1), Glenn Whelan ('67, 2-2), Conor Hourihane ('87, 2-3), Robert Snodgrass ('90+3, 11-esből, 2-4)

53%

• A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.
  • A Sheffield Wednesday egyszer sem cserélt a mérkőzésen (a másik csapat háromszor).

Sheffield Wednesday utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Aston Villa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Aston Villa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Sheffield Wednesday stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Sheffield Wednesday csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Sheffield Wednesday háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Aston Villa háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Aston Villa az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sheffield Wednesday 5 győzelmet, 4 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Aston Villa pedig idegenben hétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Aston Villa szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Sheffield Wednesday olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Derby, a Reading vagy a Nottingham Forest. Az Aston Villa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Middlesbrough, a Nottingham Forest vagy a Queens Park. A Sheffield Wednesday erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sheffield Wednesday olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Burton Albion, a Sheffield United vagy a Wolverhampton. Az Aston Villa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Brentford, a Wolverhampton vagy a Fulham. Az Aston Villa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sheffield Wednesday 246., Aston Villa 179. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Aston Villa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Aston Villa nyeri ezt a találkozót.