Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 4. » Sarpsborg 08 - Ham-Kam

Sarpsborg 08 - Ham-Kam 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 16-án is volt Ham-Kam - Sarpsborg 08 mérkőzés!

Norvég Bajnokság mérkőzés, 21. forduló - 2022. szeptember 4. 18:00
Helyszín: Sarpsborg Stadion (Sarpsborg)

Kobe Hernandez-Foster ('5, 0-1), Steffen Skalevik ('90+3, 1-1), Tobias Heintz ('90+6, 11-esből, 2-1)

Ham-Kam utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Ham-Kam győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Ham-Kam csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Sarpsborg 08 kétszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ham-Kam háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Ham-Kam az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Norvég Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sarpsborg 08 3 győzelmet, 1 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Ham-Kam pedig idegenben egyszer nyert, hatszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Sarpsborg 08 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sarpsborg 08 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Odd Grenland, a Stromsgodset vagy a Sandefjord. A Ham-Kam pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valerenga, a Stromsgodset vagy a Lilleström. A Ham-Kam erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sarpsborg 08 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bodo/Glimt, az Aalesund. A Ham-Kam gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tromso vagy a Rosenborg. A Ham-Kam csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Sarpsborg 08 548., Ham-Kam 1100. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sarpsborg 08 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Ham-Kam nyeri ezt a találkozót.